KONST / Litografier / Färglitografi 13242406
nr 1324 2406
Lasse Ã…berg
(f. 1940), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 231/360. Motivet: 75x64 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 maj 2020
kl 18:17:48
150 kr
Lasse Ã…berg
Läs mer om Lasse Ã…berg